AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00
účesy podle nejnovějších trendů

Účesy podle nejnovějších trendů

Jaké účesy letos nejvíce letí podle názorů odborníků? Máme pro vás hned 7 žhavých trendů!

1. Super-rovné

Vlny a kudrlinky jsou “out”, letos letí perfektně rovné vlasy! Majitelky přirozeně rovných vlasů mají v roce 2019 vyhráno, ale pokud mezi ně nepatříte, nezoufejte! Pořiďte si žehličku na vlasy a rovnejte, rovnejte a rovnejte.

Nezapomeňte však vlasy při jakékoliv tepelné úpravě předem ošetřit vhodnou vlasovou kosmetikou. Tím zajistíte, že vaše vlasy budou nejen trendy, ale také zdravé.

super rovné vlasy
zářivě lesklé vlasy

2. Zářivě lesklé vlasy

Rovné a zářivě lesklé – takové jsou nejvíce trendy vlasy. Kadeřníci nedají dopustit na kulaté kartáče, které vašim vlasům dodají ten tolik vysněný lesk. Neobejdete se ale ani bez speciálních vlasových přípravků, zejména bez rozjasňovače a rozjasňujícího séra. Poraďte se se svým kadeřníkem a nechte si doporučit to nejlepší pro své vlasy, abyste je zbytečně nezatěžovali.

3. Rovný bob

Mnoho celebrit jako Kendall Jenner, Karlie Kloss nebo Katy Perry se před nedávnem objevilo v kouzelném krátkém účesu. A je jasné, že právě tento rovně střižený bob letos nejvíce pofrčí! Na rozdíl od loňského “chlapeckého” bobu je ten současný více precizní, střižený krátce nad ramena. Tento účes sluší každému typu obličeje, pokud se však rozhodnete k výraznějšímu zkrácení vlasů, poraďte se nejdříve se svým kadeřníkem.

rovný bob
obrovský objem

4. OBROVSKÝ objem

Jako první s tímto trendem přišel Guido Palau, jehož módní kolekci předváděly modelky s neuvěřitelně objemnými vlasy. Tento trend je dlouhodobější, ale v roce 2019 dosáhl opravdu OBROVSKÝCH rozměrů. Vy to samozřejmě nemusíte tolik přehánět. Letos prostě letí husté a bohaté hřívy. Na trhu narazíte na spoustu produktů dodávajících vlasům patřičný objem. Najděte si zajímavé tipy, jak zvýšit objem svých vlasů a užívejte si ten báječný pocit.

5. Moderní top-knots

Top-knots neboli drdoly jsou většinou naší volbou, pokud máme několik dní nemyté vlasy nebo nemusíme vyjít z domu. Trochu poprask tudíž vzbudil Chanel, který na své módní přehlídce představil modelky právě s takovým drdolem na hlavě. A nový trend byl na světě. Drdoly by neměly vypadat moc dokonale, snažte se jim dodat trochu toho ležérního looku. Trik spočívá v tom udělat si nejdříve culík a ten poté obmotat kolem gumičky. Konce vlasů tak zůstanou moderně rozčepýřené.

top knot drdol

A v jakých barevných odstínech by se měly tyto účesy nosit, abyste byli opravdu in a cool?

šedé vlasy

6. Šedé vlasy

Trend šedých až stříbrných vlasů je opravdu úžasný! Nejen proto, že si ženy a dívky různých věkových kategorií barví své vlasy těmito odstíny, ale především proto, že pomáhá ženám s přirozeně šedými vlasy být na tuto barvu patřičně hrdé. Šedé barvy se prodávají v různorodých odstínech a doporučujeme vám poradit se se svým kadeřníkem, jaký odstín je pro vás ten pravý.

7. Lila přelivy

Velmi trendy jsou také pastelové odstíny, zejména fialové a lila. Pokud se bojíte experimentovat, volte spíše romantické a něžné barvy. Máte-li dost odvahy, nebojte se sáhnout ani po odvážnějších odstínech. Můžete také zkombinovat hned několik odstínů. S jakoukoliv lila barvou bude vaše vlasy v roce 2019 opravdu trendy.

lila přelivy

Vyzkoušej také …

Profesionální ošetřující a stylingové přípravky na vlasy, díky kterým měníme mužům i ženám jejich životy. Protože vlasové sebevědomí je pro mnoho z nás v každodenním životě velmi důležité..
šampon 7v1

Nanogen šampon LUXE pro ženy

šampon 5v1

Nanogen šampon a polokondicionér pro muže

keratinová vlákna 15g

Nanogen vlasová keratinová vlákna

Poslední články

Tady najdeš poslední články o problematice vypadávání vlasů, růstu vlasů a způsobech jak bojovat proti padání vlasů.

Příčesky | Jak si vybrat ten správný příčesek na vlasy?

Příčesky | Jak si vybrat ten správný příčesek na vlasy?

Chcete mít delší, objemnější, lesklejší, bohatší, nadýchanější vlasy? Husté vlasy pomáhají zvýšit sebevědomí, počty lajků na sociálních sítích, obdivovatelů ve skutečném světě a dokonce jako zázrakem ubírají léta. Jenomže bohatou a lesklou hřívou se může chlubit jen pár vyvolených, zejména díky zázračnému genofondu a poctivé beauty rutině s užitím kvalitní vlasové kosmetiky. Hlavním tématem tohoto článku jsou příčesky.

Jak správně pečovat o vlasy v letním období? Zde je 6 užitečných rad!

Jak správně pečovat o vlasy v letním období? Zde je 6 užitečných rad!

Léto už klepe na dveře a určitě se už i ty připravuješ na letní dovolenou nebo víkend u vody. Třeba právě hubneš do plavek, makáš ve fitku, nebo držíš dietu. Nezapomeň také na svoji korunu krásy! V tomto článku najdeš 6 užitečných rad, jak se správně starat o vlasy a na co je dobré dávat si pozor právě v tomto teplém letním období.

Tvůj košík
0