OVERENÝ ZÁKAZNÍCI HEURÉKA
+420 234 261 743 | po-pá 9:00 - 18:00

Víte o tom, že vaše vlasy potřebují výživu zvenku i zevnitř, ale netušíte, jak na to? Začali jste postupně měnit stravovací návyky, ale nevidíte žádné zlepšení? Nezoufejte! Udržujte si stále svou vnitřní motivaci jíst zdravější jídla, pít čistou vodu, dopřejte si vitamíny na vlasy a výsledky se dostaví.

Stravovací návyky

Ano, chápeme, že tuto otřepanou frázi jste slyšeli už mnohokrát. Pravdou však zůstává, že nic se neděje z jednoho dne na druhý. Pokud žijete zdravěji, vaše tělo vám sice poděkuje již od prvního dne, ale fyzické zlepšení očekávejte nejdříve po půlroce. Pokud nepatříte k trpělivým lidem, máme pro vás pár „zlepšováků“ pro zdravé vlasy, díky kterým se výsledků dočkáte mnohem dříve!

Neradi bychom z tohoto článku udělali reklamu a prosazovali nějaké druhy vitamínů. Sami dobře víte, že tělu neuškodíte, pokud budete kromě zdravé výživy využívat i možnosti vitamínů a minerálů ve formě pilulek. Samozřejmě i v tomto případě platí, že je třeba si připlatit za kvalitu. Reklamám se v dnešní době nedá důvěřovat na 100 %, proto sáhněte po vitamínech na vlasy v čistě přírodních produktech, které jsou účinné proti padání vlasů a o kterých víte, že neobsahují žádné vedlejší látky, jen čistou přírodu.

Přírodní vitaminy na vlasy

Kde jinde hledat tyto produkty než v BIO obchodech! Pro někoho nesmysl a zbytečná ztráta peněz, pro jiného životní styl, bez kterého si neumí představit své fungování. I já jsem se na to nechala zlákat. Dnes jsem si jistá, že to byl jeden z nejlepších kroků v mém životě. Po zázračných přírodních pilulkách, které obsahovaly 100 % dané rostliny či byliny, se mi zlepšil růst vlasů a taky zdravotní stav k nepoznání. A to není všechno! Pokožka zůstala přímo hedvábná a ty vlasy …. paráda.

Chlorella, spirulina a zelený ječmen

Slyšeli jste někdy o přírodních látkách jako chlorella, spirulina či zelený ječmen? Ne? Tak to nevíte, o co přicházíte. Tato síla přírody z vás vymyje všechny škodliviny usazené na různých orgánech, díky čemuž se výsledky projeví zevnitř i zvenčí po krátké době užívání. Proto pokud chcete mít vlásky jako malé děvčátko, krásné, lesklé a bez problémů, tyto vitamíny na vlasy jsou pro vás tou nejlepší volbou!

 

Mohlo by tě zajímat: