AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Slevy až do -29 %! Bez podmínek, bez kupónu, časově omezeno! Více ZDE

O NÁS

Vítejte na oficiálním webu výhradního distributora značky Nanogen v ČR! Jsme rádi, že nás chcete lépe poznat. Zde najdete podrobný přehled o tom, kdo jsme, co děláme, jaké jsou naše ambice a komu chceme být prospěšní.

PROČ NANOGEN?

Společnost byla založena v Londýně v roce 2001. Zakladatel Elliot Isaacs.

Nanogen je průkopníkem a zároveň také světovým lídrem v řešení proti vypadávání vlasů, v obnově jejich zdravého růstu a kosmetického zahuštění řídkých vlasů.

Při vývoji produktů Nanogen využíváme vlastní výzkum, vlastní laboratoře a vlastní patentované postupy.

Nabízíme široké portfolio profesionálních ošetřujících a stylingových přípravků na vlasy, které dokáží změnit mužům i ženám jejich životy, protože vlasové sebevědomí je pro mnoho z nás v každodenním životě velmi důležité.

nanogen přípravky pro řídké vlasy

“Dnes je Nanogen prémiová značka dostupná v největších obchodních, lékárenských a kosmetických sítích po celém svetě.”

Nanogen centrála UK

Odkud jsme?

Pangaea Laboratories, Ltd. (založena 1999, zakladatel Elliot Isaacs) je výzkumnou organizací ve Velké Británii, která se zaměřuje na oblast kosmetiky a je zároveň mateřskou společností značky Nanogen.

Mezi její další projekty patří Medik8, THE HERO PROJECT™, Menage, Mutiny, Sunlab.

Věděli jste, že… ?

Většina kosmetických firem jsou jenom marketingové společnosti, které jednoduše outsourcují vývoj a výrobu produktů vlastní značky?

V rámci Pangaea superlabu fungují všechny tyto procesy interně!

Nanogen v ČR

V České republice působíme od roku 2017. Společnost iMed, s.r.o. je výhradním distributorem značky Nanogen pro ČR.

Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou

Spolupracujeme s největšími online lekárnami v ČR – např. Pilulka, vybranými trichology a specializovanou klinikou pre transplantace vlasů – Folliclinic.

Ověřeno zákazníky

Eshop Nanogen.cz získal prestižní ocenění Ověřeno zákazníky jako důkaz spokojenosti našich zákazníků s našimi produkty a službami.

Naše hodnoty a poslání

Dodáváme lidem ztracené sebevědomí a tím jim od základu měníme životy.

netestujeme na zvířatech

1. Netestujeme na zvířatech!

Žádný z Nanogen produktů není a nikdy nebyl testovaný na zvířatech!

Aktuální předpisy a směrnice EU (2013) eliminují používání jakýchkoliv ingrediencí v kosmetice testovaných na zvířatech.

Při vývoji a výrobě našich produktů důkladně dodržujeme tyto zásady, které tvoří neoddělitelnou součást ve výrobním procesu.

šetrné přípravky a složení

2. Šetrné produkty a složení

Všeobecné povědomí o kvalitních a nekvalitních složkách v kosmetice se dnes šíří stejně rychle jako osvěta o zdravém stravování. I zde se však setkáme s nepodloženými až nesmyslnými dogmaty o “přírodních” přípravcích “bez chemie”.

Při vývoji Nanogen produktů se však neřídíme dogmaty. Z praxe už dávno víme, jak dosáhnout potřebné kvality a účinnosti bez použití “obávaných” ingrediencí. Ve skutečnosti mnohé z těchto látek, které jiné značky běžně používají, v Nanogen přípravcích nenajdete.

Vhodné pro citlivou pokožku.

Nepoužíváme parabeny, MIT/MICT, SLS, SLES, oxybenzon a jiné běžné “chuťovky”. Složení každého Nanogen produktu je transparentní a v souladu s aktuálními evropskými směrnicemi.

vhodné pro citlivou pokožku
certifikáty - záleží nám na kvalitě

3. Záleží nám na kvalitě

Mnohé firmy v našem odvětví velmi rádi mluví o kvalitě, ale kolik z nich jsou ISO certifikováni?

Kvalita je u nás na prvním místě. Důkazem jsou naše certifikáty kvality. Za nimi se skrývá opakující se proces kontroly a ověřování všeho, co s kvalitou souvisí. A kontroly probíhají pravidelně.

Děláme to dobrovolně, protože si chceme udržet náš vysoký standard a tím i spokojené zákazníky.

Jsme akreditovaní certifikátem ISO 9001:2015 Quality Management Systems Award, Lloyd’s Register, 2016 a ISO 22716-2010, Lloyd’s Register, 2016.

šetříme lesy

4. Šetříme lesy

Snažíme se eliminovat používání papíru na minimum, ať už je to v rámci výrobního procesu, nebo v kancelářích, kde je i tiskárna využívána jen tehdy, když je to v dnešní digitální době nevyhnutelné.

Kartónové krabice používané na zásilky jsou z recyklovatelného materiálu a plánujeme kompletní zastavení vkládání papírového daňového dokladu do zásilek, nakolik ho zákazník dostává elektronickou formou.

chráníme řeky a oceány

5. Chráníme řeky a oceány

Naše produkty neobsahují plastové mikrokuličky!

Mikrokuličky se často používají v peelingových kosmetických přípravcích a jsou natolik drobné, že se při zpracování odpadové vody neodfiltrují. Snadno je potom zkonzumují mořští živočichové.

Na výrobu produktových obalů používáme recyklovatelný plast a sklo.

Nanogen ve světě

PRODEJNÝCH MÍST

Certifikáty kvality

Vlastníme certifikáty ISO 22716-2010 a ISO 9001:2015 (Lloyd’s Registry Quality Assurance) v souladu se standardy pro vývoj a výrobu kosmetiky.

iso certifikát kvality 22716

ISO 22716-2010

iso certifikát kvality 9001:2015

ISO 9001:2015

Tvůj košík
0