AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Způsoby léčby alopecie + VIDEO

autor: | Srp 13, 2015 | 0 komentářů

způsoby léčby alopecie

Způsoby léčby alopecie se zabývá mnoho organizací jelikož toto onemocnění trápí mnoho lidí. Naštěstí už dnes existuje několik účinných přípravků, které s tímto problémem pomohou. V tomto článku vám přinášíme základní informace o těch nejúčinnějších.

Nanogen jako zodpovědná organizace doporučuje každému, kdo se rozhodne podstoupit léčbu vypadávání vlasů, aby tyto kroky prokonzultoval se svým lékařem. Z toho důvodu je každý Nanogen produkt plně kompatibilní s používáním dalších dostupných a schválených přípravků proti vypadávání vlasů:

Finasterid

Finasterid je DHT inhibitor, který patří do skupiny léků nazývaných inhibitory testosteron-5-alfa reduktázy. Pomáhá zpomalit nebo zredukovat vypadávání vlasů a existuje množství konkrétních případů, kdy napomohl ke znovuobnovení růstu vlasů u mužů.

Bohužel Finasterid je vhodný jen pro muže. Ženy by se mu měly zdaleka vyhýbat, jelikož může způsobit vážná poškození plodu. Finasterid s sebou také přináší množství nežádoucích vedlejších účinků včetně impotence, ztráty libida, nadměrného růstu ochlupení po celém těle, prudkých bolestí a nauzey.

Více o Finasteridu ZDE >>

Předchází radikálnímu poškození a podporuje Anagen – růstovou fázi vlasu. Minoxidil také prokrvuje pokožku hlavy a poskytuje vyživující látky potřebné pro růst vlasů. Minoxidil dosud zaznamenal množství případů znovuobnovení růstu vlasů.

Minoxidil je mnohem šetrnější a příjemnější na používání než Finasterid. Zároveň je pro ženy, které trpí vypadáváním vlasů, nejvhodnější. Existuje také několik zpozorovaných vedlejších účinků jako dočasné ubývání vlasů způsobené účinky Minoxidilu, které je nevyhnutelné pro obnovu zdravého vlasového cyklu.

{

Nejčastější vedlejší účinky Minoxidilu jsou spojené s jeho propylenglykolovou bází, tedy u dlouhodobějšího používání může způsobovat svědění pokožky, vysušování i následnou tvorbu lupů.

Zkuste Nanogen sérum s růstovým faktorem (VEGF) bez vedlejších účinků!

Vlasový růstový faktor (VEGF) je budoucností v řešeních léčby vypadávání vlasů. Nanogen Sérum s obsahem růstového faktoru VEGF redukuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů. Nanogen Sérum neobsahuje alkohol, je šetrné, nedráždí pokožku hlavy a je vhodné na každodenní a dlouhodobé používání.

V kombinaci s minoxidilem snižuje podráždění a zvyšuje účinky terapie!

minoxidil v porovnání s Nanogen růstovým faktorem

Jak Nanogen vyvíjí syntetické kopie růstového faktoru VEGF?

jak vzniká vlasový růstový faktor Nanogen

TESTOVÁNO A POTVRZENO PROTI ANDROGENNÍ ALOPECII A BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ!

  • Obnovuje růst vlasů

  • Redukuje nadměrné vypadávání vlasů

  • BEZ NEŽÁDOUCÍCH VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

  • Vhodné v kombinaci s léčbou minoxidilem

sérum na podporu růstu vlasů
Nanogen sérum po 6 měs.používání

SLEDUJ VIDEO JAK RŮSTOVÉ FAKTORY DOKÁŽÍ OBNOVIT RŮST VLASŮ!

O způsobech léčby alopecie čtěte také:

Alopecie – formy a způsoby léčby: https://nanogen.cz/wp-content/uploads/2019/06/Alopecie-formy-a-zpusoby-lecby.pdf

Léčba alopecie: http://klinickafarmakologie.cz/pdfs/far/2006/04/07.pdf

Diagnostika a léčba nadměrného vypadávání vlasů: http://www.medicinapropraxi.cz/savepdfs/med/2006/01/08.pdf (informace jsou určeny pro odborní veřejnost)

MUDr. Helena Michalíková, 1. Klinické centrum Iscare Lighthouse – Dermatoestetika Jankovcova 1569/2c, Praha 7, 170 04 2. Dermatovenerologická klinika 3. LF UK a FNKV Šrobárova 50, Praha 10, 100 34

Další zdroje:

Inhibitory 5alfa-reduktázy v praxi: https://www.urologiepropraxi.cz/pdfs/uro/2001/04/05.pdf  

MUDr. Ivan Pavlík, Urologické oddělení FTN, Praha
Tvůj košík
0