Dotazy
+420 234 261 743 | po-pá 9:00 - 18:00

OBNOVTE NOVÝ RŮST VLASŮ

Nanogen Sérum je jedinečný produkt derivovaný z rostlin, který v kombinaci s dalšími aktivními složkami zvyšuje léčebný účinek vypadávání vlasů

PO DLOUHODOBÉM ZKOUMÁNÍ – NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE, KTERÁ VYUŽÍVÁ RŮSTOVÉ FAKTORY

JEDNODUCHÁ APLIKACE SÉRA

Nádobka se speciálním aplikátorem umožňuje snadnou aplikaci séra,
které vám pomůže zastavit vypadávání vlasů a obnoví jejich nový růst

Nepřekračujte doporučené množství 1x denně 1ml:

1. Ponořte pipetu do flaštičky a stisknutím naberte 1 ml séra

2. Postupným stisknutím aplikujte sérum na místa kde jsou vlasy řídké

3. Počas nanášení a následně po něm vmasírujte sérum do pokožky hlavy

4. Nechte vysušit

 

 

 

Ako sa vyrába sérum na rust vlasu

Růst zdravých vlasů je řízen přirozeným cyklem, který je u každého jednotlivého vlasu v různém stádiu. Nanogen sh-VEGF komplex speciálně podporuje a chrání vlasy a jejich zdravý růst v každé fázi přirozeného cyklu.
Jak přírodní VEGF působí na růst vlasů?

Pro růst vlasů jako součásti jejich přirozeného cyklu a pro růst nových vlasů je potřebná stimulace růstové fáze vlasu nazývané anagen. Požadované jsou 3 fáze podporující anagen a zdravý růst vlasů:
PROLIFERACE – ŠÍŘENÍ BUNĚK

Základ vlasových folikulů obsahuje formu kmenových buněk nazývanou kožní papila; tyto buňky se potřebují rychle rozmnožovat, aby vytvářely buňky, které formují vlas.

Proliferace, tedy šíření buněk, vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení, VEGF způsobuje vazodilataci a zvyšuje průtok krve, čímž podporuje tento růst.
BUŇKOVÁ MIGRACE – PŘESUN BUNĚK

Když jsou dané buňky rozmnožené, musí se přesunout do určitých pozic, aby vytvořily strukturu vlasu. To znamená, že potřebují mezi sebou komunikovat a organizovat svou buňkovou konstrukci pro aktivaci pohybu.

VEGF zvyšuje produkci glykoproteinu v některých buňkách, tyto glykoproteiny umožňují buňkám komunikovat, pohybovat se a vzájemně k sobě přiléhat. VEGF funguje v určitých případech jako signál pro samotnou migraci a zvyšuje vazodilataci, umožňujících tak pohyb buněk.
ANGIOGENEZE

Růst vlasů si vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení, proto se nové drobné krevní cévy formují, aby vyživovaly rostoucí vlasy. Tento proces se nazývá angiogeneze.

VEGF podporuje angiogenezi v nových vlasových folikulech, ale také v už existujících vlasech, kterým se nedostává dostatečného okysličení. VEGF také vytváří další podnět nazývaný oxid dusnatý, který způsobí rozšíření už existujících krevních cév a lepší průtok krve tam, kde je to zapotřebí.

Více informací: pouze pro odbornou veřejnost.

Tyto informace nejsou určeny pro širokou veřejnost. Kliknutím na tento odkaz potvrzujete, že jste profesionální zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH