AKCIA
Dotazy
+421 915 818 896 | po-pá 9:00 - 18:00

Sérum na růst vlasů

Nanogen Sérum je jedinečný produkt derivovaný z rostlin, který v kombinaci s dalšími aktivními složkami zvyšuje léčebný účinek vypadávání vlasů.

Po dlouhodobém zkoumání – nejmodernější technologie, která využívá naše vlastní růstové faktory.

CO JE TO RŮSTOVÝ FAKTOR?

sérum se aplikuje snadno

Nádobka se speciálním aplikátorem umožňuje snadnou aplikaci séra, které vám pomůže zastavit vypadávání vlasů a obnoví jejich zdravý růst.

Nepřekračujte doporučené množství 1x denně 1ml:

1. Ponořte pipetu do lahvičky a opakovaným mačkáním naberte 1 ml roztoku.

2. Jemným stiskem aplikátora nanášejte rovnoměrně sérum na pokožku hlavy především v místech kde jsou vlasy řídké.

3. Počas aplikace a následně po ní vmasírujte sérum bříšky prstů do vlasové pokožky.

4. Nechte vstřebat.

{

Růst zdravých vlasů je řízen přirozeným cyklem,

který je u každého jednotlivého vlasu v různém stádiu. Nanogen sh-VEGF komplex speciálně podporuje a chrání vlasy a jejich zdravý růst v každé fázi přirozeného cyklu.

Jak přírodní VEGF podporuje růst vlasů?

Pro růst vlasů jako součásti jejich přirozeného cyklu a pro růst nových vlasů je potřebná stimulace růstové fáze vlasu nazývané anagen. Pro stimulaci anagenu a zdravého růstu vlasů je nutno docílit 3 klíčových procesů:

1. PROLIFERACE – ŠÍŘENÍ BUNĚK

Základ vlasových folikulů obsahuje formu kmenových buněk nazývanou kožní papila; tyto buňky se potřebují rychle rozmnožovat, aby vytvářely buňky, které formují vlas.

Proliferace, tedy šíření buněk, vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení. VEGF způsobuje vazodilataci a zvyšuje průtok krve, čímž podporuje tento růst.

2. BUŇKOVÁ MIGRACE – PŘESUN BUNĚK

Když jsou dané buňky rozmnožené, musí se přesunout do určitých pozic, aby vytvořily strukturu vlasu. To znamená, že potřebují mezi sebou komunikovat a organizovat svou buňkovou konstrukci pro aktivaci pohybu.

VEGF zvyšuje produkci glykoproteinu v některých buňkách, tyto glykoproteiny umožňují buňkám komunikovat, pohybovat se a vzájemně k sobě přiléhat. VEGF funguje v určitých případech jako signál pro samotnou migraci a zvyšuje vazodilataci, umožňujících tak pohyb buněk.

3. ANGIOGENEZE

Růst vlasů si vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení, proto se formují nové drobné krevní cévy, aby vyživovaly rostoucí vlasy. Tento proces se nazývá angiogeneze.

VEGF podporuje angiogenezi v nových vlasových folikulech, ale také v už existujících vlasech, kterým se nedostává dostatečného okysličení. VEGF také vytváří další podnět nazývaný oxid dusnatý, který způsobí rozšíření už existujících krevních cév a lepší průtok krve tam, kde je to zapotřebí.

Jak vzniká Nanogen růstový faktor?

  • Část DNA nesoucí kód růstového faktoru (VEGF) je odstřižena a odebrána z lidské buňky. Tato DNA je synteticky kopírována.
  • Kopírovaná DNA je vložena do semen mladého zeleného ječmene (Hordeum vulgare), která jsou posléze zaseta. Každý jeden klas tohoto ječmene obsahuje unikátní vlasový růstový faktor sh-VEGF (synthetic human growth factor).
  • Růstový faktor je dále extrahován ze semen a vkládán do Nanogen produktů. Zbytek se použije na zasetí dalších klasů.
Ako sa vyrába sérum na rust vlasu

Více informací: pouze pro odbornou veřejnost.

Tyto informace nejsou určeny pro širokou veřejnost. Kliknutím na tento odkaz potvrzujete, že jste profesionální zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH