AKCE
vyhody
721 115 662 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Sérum na růst vlasů

Nanogen Sérum je jedinečný produkt derivovaný z rostlin, který v kombinaci s dalšími aktivními složkami zvyšuje léčebný účinek vypadávání vlasů.

Po dlouhodobém zkoumání – nejmodernější technologie, která využívá naše vlastní růstové faktory.

CO JE TO RŮSTOVÝ FAKTOR?

Sérum aplikujeme snadno

Nádobka se speciálním aplikátorem umožňuje snadnou aplikaci séra, které vám pomůže zastavit vypadávání vlasů a obnoví jejich zdravý růst.

Nepřekračujte doporučené množství JEDNU PIPETU (1 ML) 1 x denně:

1. Ponořte pipetu do lahvičky a opakovaným mačkáním naberte 1 ml roztoku (jedna plná pipeta).

2. Jemným stiskem aplikátora nanášejte rovnoměrně sérum na pokožku hlavy především v místech kde jsou vlasy řídké.

3. Počas aplikace a následně po ní vmasírujte sérum bříšky prstů do vlasové pokožky a nechte vstřebat.

nanogen sérum aplikujeme snadno
{

Růst zdravých vlasů je řízen přirozeným cyklem,

který je u každého jednotlivého vlasu v různém stádiu. Nanogen sh-VEGF komplex speciálně podporuje a chrání vlasy a jejich zdravý růst v každé fázi vlasového cyklu.

Jak přírodní růstový faktor (VEGF) podporuje růst vlasů?

Pro růst vlasů jako součásti jejich přirozeného cyklu a pro růst nových vlasů je potřebná stimulace růstové fáze vlasu nazývané anagen. Pro stimulaci anagenu a zdravého růstu vlasů je nutno docílit 3 klíčových procesů:

1. PROLIFERACE – ŠÍŘENÍ BUNĚK

Základ vlasových folikulů obsahuje formu kmenových buněk nazývanou kožní papila; tyto buňky se potřebují rychle rozmnožovat, aby vytvářely buňky, které formují vlas.

Proliferace, tedy šíření buněk, vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení. VEGF způsobuje vazodilataci a zvyšuje průtok krve, čímž podporuje tento růst.

2. BUŇKOVÁ MIGRACE – PŘESUN BUNĚK

Když jsou dané buňky rozmnožené, musí se přesunout do určitých pozic, aby vytvořily strukturu vlasu. To znamená, že potřebují mezi sebou komunikovat a organizovat svou buňkovou konstrukci pro aktivaci pohybu.

VEGF zvyšuje produkci glykoproteinu v některých buňkách, tyto glykoproteiny umožňují buňkám komunikovat, pohybovat se a vzájemně k sobě přiléhat. VEGF funguje v určitých případech jako signál pro samotnou migraci a zvyšuje vazodilataci, umožňujících tak pohyb buněk.

3. ANGIOGENEZE

Růst vlasů si vyžaduje dostatečnou výživu a okysličení, proto se formují nové drobné krevní cévy, aby vyživovaly rostoucí vlasy. Tento proces se nazývá angiogeneze.

VEGF podporuje angiogenezi v nových vlasových folikulech, ale také v už existujících vlasech, kterým se nedostává dostatečného okysličení. VEGF také vytváří další podnět nazývaný oxid dusnatý, který způsobí rozšíření už existujících krevních cév a lepší průtok krve tam, kde je to zapotřebí.

Jak vzniká Nanogen růstový faktor?

  • Část DNA nesoucí kód růstového faktoru (VEGF) je odstřižena a odebrána z lidské buňky. Tato DNA je synteticky kopírována.
  • Kopírovaná DNA je vložena do semen mladého zeleného ječmene (Hordeum vulgare), která jsou posléze zaseta. Každý jeden klas tohoto ječmene obsahuje unikátní vlasový růstový faktor sh-VEGF (synthetic human growth factor).
  • Růstový faktor je dále extrahován ze semen a vkládán do Nanogen produktů. Zbytek se použije na zasetí dalších klasů.

Více informací: pouze pro odbornou veřejnost.

Tyto informace nejsou určeny pro širokou veřejnost. Kliknutím na tento odkaz potvrzujete, že jste profesionální zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH

Tvůj košík
0