AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Podpora růstu vlasů – tipy pro zdravější růst vlasů

autor: | Srp 13, 2015 | 0 komentářů

podpora růstu vlasů - vlas

Růst vlasů je zdlouhavý proces a jeho podpora vyžaduje spoustu trpělivosti. Podpora růstu vlasů vyžaduje zásah zvenčí i zevnitř a rovněž obrovskou dávku trpělivosti. Přesto nás podpora růstu vlasů zajímá.

Z čeho sa skládají naše vlasy?

Vlas obsahuje uhlík, vodík, železo, kyslík, dusík, měď, zinek, jód – nedostatek některých těchto prvků bývá příčinou nekvalitního vlasového porostu.

Zdravý vlas by měl udržet až 100 g závaží!

Člověk má pod pokožkou ukryto až pět milionů vlasových váčků. Aktivitu jednotlivých vlasových váčků ovlivňuje dědičná dispozice, stres, špatná životospráva, hormony a mnoho dalších příčin. Vlas roste maximálně šest až sedm let a pak vypadne. Denně by se měly zdravé vlasy prodloužit o 0,2–0,45 mm. Ovšem vlasy nerostou nepřetržitě jako nehty, ale mají klidové a růstové fáze.

Podpora růstu vlasů  – jak na to?

Vypadávání vlasů je pro všechny lidi velkou psychickou zátěží, ať už se jedná o muže, ženy nebo dospívající děti. Internet je plný reklam a nabídek s doporučením návštěvy klinik, kde růst vlasů podporují pomocí injekční aplikace růstových faktorů, modifikovaných výtažků z kmenových buněk, vitamínů na vlasy a peptidů.

Nabízené přípravky mají stimulovat vlasové folikuly k produkci zdravého porostu, kdy se výsledek dostaví po třech měsících, pokud se neobjeví nějaké komplikace.

PRO OBNOVU ZDRAVÉHO RŮSTU VLASŮ DOPORUČUJEME:

Sérum na podporu růstu vlasů

SLEDUJ VIDEO JAK VLASY ROSTOU, PROČ VYPADÁVAJÍ A JAK OBNOVIT RŮST VLASŮ

Podpora růstu vlasů – co říkají odborníci?

Mnozí odborníci doporučují k podpoře růstu vlasů vitamínové kúry. Ovšem pouze vitamíny nestačí, to je jenom jeden článek z řetězu, který vede k bohaté kštici.

Čtěte diskuze a zkušenosti jiných lidí

Velký zájem je o fóra, kde se lidé zabývají problémem růstu a vypadávání vlasů. Máte možnost se přidat do diskuse a dovědět se řadu zajímavých doporučení lidí, pro které je podpora růstu vlasů rovněž důležité téma.

DOČTI SE VÍCE O RŮSTU VLASŮ!

co dělat pro zdravý růst vlasů

Co dělat a co nedělat pro zdravý růst vlasů?

jak rychle rostou vlasy

Jak rychle rostou vlasy – Vlasový cyklus

Zdroj článku:

Úvod do klinické trichologie

MUDr. Renata Kučerová, Ph.D., MUDr. Martina Bienová, Ph.D. Klinika chorob kožních a pohlavních, FNOL a LF UP Olomouc

Tvůj košík
0