AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Zdravé vlasy – těchto 7 zásad profesionální péče o vlasy nevynechat!

autor: | Srp 13, 2015 | 1 komentář

Zdravé vlasy

I vy toužíte mít krásné a zdravé vlasy? Tato otázka zasypává denně miliony lidí, kteří se snaží najít řešení slabých, nezdravě vypadajících vlasů. Je to trápení jak pro ženy, tak i pro muže. Často zastavují své snahy o nápravu slovy, že mají špatné geny a maminka měla stejný problém. Je na tom něco pravdy?

 

Začněte zdravěji jíst!

Pochopitelně s takovým přístupem nemůže nikdo očekávat žádné výsledky. Zdravé vlasy nenarostou sami od sebe a nedokážou se o sebe starat bez pomoci. Pravdou stále zůstává, že je třeba začít změnou stravovacích návyků. Pokud začnete jíst zdravěji, odrazí se to na celém vašem těle.

Když už jste splnili tento bod, můžeme se dostat k dalším zásadám, které navrátí vašim vlasům zdravý a přirozený vzhled.

SLEDUJ VIDEO JAK DOSÁHNOUT ZDRAVÉ VLASY A PODPOŘIT JEJICH ZDRAVÝ RŮST:

sérum na vlasy

7 zásad pro zdravé vlasy

1. Čtěte si pozorně složení šamponů a všech kosmetických přípravků. Nezáleží na tom, jak často si vlasy myjete, ale ČÍM si je myjete. Existují jemné a zároveň účinné šampony a kondicionery na každodenní používání, které byste rozhodně měli vyzkoušet.

 

2. I vy jste už slyšeli tu fámu, že čím více si vlasy češete, tím budou hezčí? S lítostí vám musíme oznámit, že je to hloupost. Častým česáním vlasy slábnou, lámou se a v konečném důsledku i vypadávají.

 

3. Nezapomínejte na pravidelné masáže hlavy. Kvalitní promasírování má na svědomí výborné prokrvení vlasové pokožky, čímž přispějete k tomu, abyste měli zdravé vlasy.

 

4. Fén, kulma, gumička do vlasů, žehličky a laky na vlasy … tyto všechny prostředky mají na svědomí zhoršení stavu vašich vlasů a mohou být příčinou vypadávání vlasů. Chovejte se k nim lépe, hýčkejte je a snažte se vyvarovat těchto předmětů.

 

5. Použít můžete i různé podomácku vyrobené masky, kterých najdete spoustu na internetu. Zkuste si na internetu pohledat recept na masku z mléčných proteinů.

 

6. Co zlepší vzhled vašich vlasů rychleji než vlasová séra na podporu růstu vlasů? Nic! Proto doporučujeme používat je jak pro lesk vlasů, tak i proti štěpení konečků či přímo na cibulky vlasů.

 

7. Od babiček jsme se naučili jednu fantastickou věc, která zabírá vždy – po umytí vlasů si pusťte na závěr proud studené vody. Minutu si vlasy promývejte jen v ní a následně usušte. Vlasy budou vypadat svěžejší a lesklejší.

 

maska na vlasy pro zdravé vlasy

Podobných rad jak na zdravé vlasy je více. Zbavte se přístupu typu “tyto rady jsem už slyšel, chci si přečíst i něco jiného” a začněte reálně zkoušet to, co je obecně známé a účinné. Vyzkoušejte vhodné vitamíny na vlasy nebo sáhněte po účinné domácí masce na vlasy. Sami zůstanete překvapeni blahodárnými účinky.

Tvůj košík
0