AKCIA
Dotazy
+420 234 261 743 | po-pá 9:00 - 18:00

Genetika, chemikálie, špatná péče, nekvalitní přípravky. To vše může za to, že vaše vlasy nevypadají podle vašich představ. Mohou být lámavé, příliš jemné a těžko formovatelné, řídké. Pokud je problém v genetice a sami jste nikdy neměli vlasy opravdu objemné, nezoufejte. Níže zmíněné body vám mohou pomoci k lepší péči. Pokud jste však v minulosti oplývali objemem a řídnutí způsobilo právě vlastní zanedbání, rady jak zahustit jemné a řídké vlasy vám mohou výrazně dopomoci k navrácení krásy.

Rady, jak zahustit jemné a řídké vlasy

Podívejme se na několik rad, které nám můžou pomoci při řešení řídkých a jemných vlasů.

1. V první řadě se zaměřte na šampon,

který běžně používáte. Z čeho se skládá? Jde opravdu o přírodní složení produktu nebo významný podíl tvoří i chemické látky? Především čisticí šampony na objem a mastné vlasy mají tendenci obsahovat látky, které paradoxně mohou zapříčinit vypadávání vlasů. Vsaďte raději na ověřené kopřivové, bylinkové a jiné kvalitní šampony pro podporu růstu vlasů, nejlépe na každodenní použití, které jsou mnohem šetrnější a účinnější.

2. Obzvláště s jemnými vlasy je třeba zacházet opatrně.

Dopřejte si čas na česání a úpravu, která by neměla často obsahovat fénování, stahování gumičkou a jiné drastičtější úpravy. Zároveň vám doporučujeme česat si vlasy jedině za sucha! Pokud chcete okamžité zahuštění vlasů, máme pro vás účinný zahušťovač, který nepoškozuje vaše vlasy, protože je složen výhradně z přírodních keratinových mikrovláken.

NÁŠ TIP PRO ŘÍDKÉ VLASY:

Nejoblíbenější zahušťovač vlasů na světe! • Přirozený výsledek jenom za pár vteřin • Odolný vůči dešti, větru a pocení • V 10 barevných přírodních odstínech

Používám již delší dobu na doporučení mé kadeřnice. Výborná věc! Neumím si představit, jak být bez toho!! Opravdu skvělý výrobek!!!

Věra (34)

3. Správná a vyvážená strava

je nezbytná pro správný růst, hustotu a zdraví vlasů a je to jedna z alternativ, jak zahustit jemné a řídké vlasy.

Omezujte rafinovaný cukr nacházející se v sladkostech a přidejte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny. Nejen vy, ale i vaše vlasy pocítí ten rozdíl.

4. Stres a vnější vlivy

Je třeba mít na paměti, že i stres a vnější vlivy významně přispívají ke změně kvality vlasů. Samozřejmě, stres je všude kolem nás. Je to něco, co se jen těžko dokáže měnit a omezit. Silné sluneční záření, prašné prostředí a cigaretový kouř jsou věci, které můžete ovlivnit například použitím šátku na vlasy či moderním kloboukem.

5. Správné střihy vlasů a účesy

jsou další z možností, jak zahustit jemné a řídké vlasy. Samozřejmě vám nepomohou při opravdovém růstu vlasů, avšak správný tvar může opticky nadzvednout vaši hřívu, díky čemuž budou vaše vlasy vypadat hustší. Výběr účesu pro jemné vlasy je velmi individuální a závisí i na typu obličeje a jiných klíčových bodech, se kterými vám pomůže váš kadeřník.

NANOGEN SPREJ PRO OKAMŽITÝ OBJEM VLASŮ

Vyzkoušejte také NANOGEN ROOT BOOST sprej s keratinem a proteiny dodávajícími vlasům okamžitý objem!

Pokud se chcete seznámit s dalšími tipy profesionálů o tom, jak mít kvalitnější vlasy a jak jim pomoci, aby víc rostly, přečtěte si náš článek zde.

Jak zahustit jemné a řídké vlasy? 5 ověřených tipů od profesionálů
5 (100%) 3 votes