Dotazy
+420 234 261 743 | po-pá 9:00 - 18:00

SLEDUJ VIDEO JAK ZAHUSTIT VLASY V NĚKOLIKA VTEŘINÁCH

SVĚTOVĚ OBLÍBENÝ ZAHUŠŤOVAČ VLASŮ NANOGEN

 

PRO MUŽE A ŽENY

JAK TO CELÉ FUNGUJE

OKAMŽITÉ ZAHUŠTĚNÍ ŘÍDKÝCH VLASŮ

PRODUKT, KTERÝ ZMĚNIL ŽIVOT VÍCE NEŽ MILIONU MUŽŮ A ŽEN

UŽ ŽÁDNÉ ŘÍDKÉ VLASY

NAVRÁTÍ VÁM ZPĚT ZTRACENÉ SEBEVĚDOMÍ

DNÍ NA VRÁCENÍ

Nic neriskuješ, máš 60 dnů na vrácení zahušťovače vlasů bez udání důvodu. Stačí, když nám ho pošleš zpět do našeho skladu a my ti obratem vrátíme celou částku.

ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT JEŠTĚ DNES!

REVOLUČNÍ KOSMETICKÉ ŘEŠENÍ VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Nanogen vlákna s vašimi vlasy přímo splývají, dodávají jim skutečně hustý vzhled a umožňují stylingové úpravy, na jaké byste si již netroufli. Pokaždé, když se podíváte do zrcadla, budete okouzleni výsledkem. Přirozený vzhled hustých vlasů, aniž by někdo tušil, jak jste to dokázali!

JAK JSME ZAHUSTILI VLASY V DÁMSKEM KLUBU RTVS?

 

ŠTEVKA VYZKOUŠELA NANOGEN KERATINOVÁ VLÁKNA NA SVÉ ŘÍDKÉ VLASY

POTÉ NEVÁHALA JÍT S NÁMI DO TV, ABY VŠECHNY PŘESVĚDČILA, JAK TO FUNGUJE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO, KTERÉ BYLO V PŘÍMÉM PŘENOSU

TOUŽÍTE I VY OKAMŽITĚ DOSÁHNOUT EFEKTU HUSTÝCH VLASŮ JAKO ŠTEVKA?

SNADNÁ APLIKACE ZAHUŠŤOVAČE U VÁS DOMA

 

Nanogen vlákna aplikujete snadno, rychle a bez špinění, jednoduchým “potřásáním” nádobky přímo nad řídkými místy ve vlasech. Opakujete proces dle potřeby.

 

Tímto způsobem se uvolňují tisíce mikroskopických vláken, které se díky elektrostatice navážou na každý jeden vlas způsobem připomínajícím větvičku s jehličím (obrázek níže). Vytvářejí tak přirozený vzhled a přirozený pocit hustých vlasů. Nanogen vlákna se přichytí k vašim vlasům tak pevně, že zůstanou na místě po celý den a nezanechávají skvrny ani fleky.

 

Nanogen vlákna dokáží rovněž odolat silnému větru, dešti a také během plavání, tehdy ovšem doporučujeme použít i voděodolný fixátor vláken.

ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ V PŘÍMÉM PŘENOSU RTVS

 

 

PODÍVEJTE SE, JAK JSME ZAHUSTILI VLASY V LIVE VYSÍLÁNÍ PŘED KAMEROU.

TOTO DOKÁŽE NANOGEN! ŽÁDNÉ TRIKY, ŽÁDNÁ FOTOMONTÁŽ!

PŘESVĚDČTE SE SAMI A OBJEDNEJTE SI ZAHUŠŤOVAČ VLASŮ JEŠTĚ DNES

MÁTE 60 DNÍ, KDY VÁM VRÁTÍME CELOU ČÁSTKU, POKUD NEBUDETE S VÝSLEDKEM SPOKOJENI

PŘED APLIKACÍ VLASOVÝCH VLÁKEN (DETAIL)

zahustovac vlasov pred pouzitim

PO APLIKACI VLASOVÝCH VLÁKEN (DETAIL)

PO NANESENÍ VLÁKIEN (DETAJL VLASOV)
Při svém povolání potřebuji, aby byly moje vlasy bezchybné. Silné světla reflektorů mi také mnohdy způsobují nepříjemné prosvítání pokožky zpod vlasů. Nanogen vlákna zajistí dokonalé překrytí průsvitných a jakýchkoli řídkých míst ve vlasech. Ani silné světlo studiových reflektorů neodhalí můj tajný problém s řídkými vlasy. Skvělý bezkonkurenční výrobek! Lucie

moderátorka

Řídké vlasy mají citelný vliv na ztrátu sebevědomí. U mě to není jinak. Při mé práci přicházím každodenně do kontaktu s lidmi. Postavit se před ně a vyprávět vyžaduje dávku sebevědomí. Nanogen mi pomáhá udržovat toto sebevědomí a já nemusím myslet na to, jestli někdo můj problém s vlasy vnímal. Děkuji! Alex

školitel

Co se skrývá v dóze?

Určitě jste už na internetu nebo v regálu lékárny narazili na malé tmavomodré dózy s keratinovými vlákny zahušťovače vlasů se keratinove vlakna zahustovac vlasovstříbrným proužkem. Je to zahušťovač vlasů Nanogen, který je efektivním a cenově dostupným řešením pro řídké vlasy a prosvítající vlasovou pokožku. Proč mluvíme o “dóze”? Na rozdíl od většiny kosmetických přípravků, dóza vlasového zahušťovače je ve skutečnosti důležitou funkční součástí celé technologie, nejen vnější obal.

Jiné značky používají buď běžný keratin, který má jeden elektrostatický náboj nebo umělá vlákna se zcela jinými vlastnostmi.  V každém případě narazíte na komplikace.

Zahušťovač dodává vlasům původní tloušťku

Účelem kvalitního zahušťovače je, aby keratinová vlákna přilnula na vlas perpendikulárně tj. kolmo, podobně jako jehličí na větvičce stromu. Protože vlákna jsou jako krátké jehličky, je třeba docílit, aby se přitiskly k vlasu v 90stupňovém úhlu. Jak jsme uvedli výše, pokud mají dva předměty rozličný náboj, přichytí se k sobě nejjednodušší možnou cestou – přilnou k sobě. V tomto případě by si vlákna kolem vlasu lehla. Takto se sice docílí zhrubnutí vlasu, avšak ne tak jako v případě, kdyby vlákna z vlasu trčela kolmo (jehličí – větvička).

PROČ SI VYBRAT NANOGEN

 

100% účinné pro muže a ženy s řídkými vlasy

 

Přírodní keratinová vlákna, stejný stavební materiál lidského vlasu

 

Dokonale drží ve vlasech během větru, deště, pocení

 

Ideální na zahuštění řídkých míst ve vlasech či celých ploch

 

Skutečný a přirozený vzhled hustých vlasů během několika vteřin

 

Šetrné vůči vlasové pokožce bez vedlejších účinků

 

Efektivní a rychlá aplikace

 

Dermatologicky testováno, vhodné pro citlivou pokožku

 

O 400% lepší fixace než kterékoliv jiná vlasová vlákna

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO

Nanogen pomocí laboratorních zkoušek získal od příslušných regulátorů UK oficiální potvrzení, že všechny Nanogen produkty jsou vhodné pro pacienty, kteří podstupují léčbu vypadávání vlasů.  Všechny Nanogen produkty byly testovány dermatology.