AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

SVĚTOVĚ OBLÍBENÝ ZAHUŠŤOVAČ VLASŮ NANOGEN

PRO MUŽE A ŽENY

Podívej se jak to celé funguje! Okamžité zahuštění řídkých vlasů. Produkt, který změnil život milionům mužů a žen.

Už žádné řídké vlasy, Nanogen ti navrátí zpět ztracené sebevědomí

SLEDUJ VIDEO JAK ZAHUSTIT VLASY V NĚKOLIKA VTEŘINÁCH

DNÍ NA VRÁCENÍ

Nic neriskuješ, máš 60 dnů na vrácení zahušťovače vlasů bez udání důvodu. Stačí, když nám ho pošleš zpět do našeho skladu a my ti obratem vrátíme celou částku.

ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT JEŠTĚ DNES!

Toto revoluční kosmetické řešení ti v okamžiku dodá silnou dávku sebevědomí. Keratinová vlákna umožňují lidem s řídkými vlasy cítit se opět skvěle!

Nanogen před a po Adam
Nanogen před a po Alan
Nanogen před a po
Nanogen před a po

Nanogen vlákna s řídkými vlasy přímo splynou. Dodávají jim skutečně hustý vzhled a umožňují nám stylingové úpravy, na jaké bychom si s řídkými vlasy již netroufli. Výsledkem je přirozený vzhled hustých vlasů, aniž by někdo na pohled tušil co se za tím skrývá.

JAK JSME ZAHUSTILI VLASY V DÁMSKÉM KLUBU V TV?

 

  • Števka vyzkoušela Nanogen keratinová vlákna na své řídké vlasy
  • Poté neváhala jít s námi do TV, aby všem předvedla, jak to funguje
  • Podívej se na video, které bylo v přímém přenosu
  • Toužíš i ty okamžitě dosáhnout efektu hustých vlasů jako Števka?

SNADNÁ APLIKACE ZAHUŠŤOVAČE V POHODLÍ DOMOVA

Nanogen vlákna aplikuješ snadno, rychle a bez špinění, jednoduchým “potřásáním” nádobky přímo nad řídkými místy ve vlasech. Proces opakuješ dle potřeby.

Tímto způsobem se uvolňují tisíce mikroskopických vláken, které se díky elektrostatice navážou na každý jeden vlas způsobem připomínajícím větvičku s jehličím (obrázek níže). Vytvářejí tak přirozený vzhled a skvělý pocit hustých vlasů. Nanogen vlákna se přichytí k stávajícím vlasům tak pevně, že zůstanou na místě po celý den a nezanechávají skvrny ani fleky.

Nanogen vlákna dokáží rovněž odolat silnému větru, dešti a také během plavání, tehdy ovšem doporučujeme použít i voděodolný fixátor vláken.

CO VLASY DĚLÁ NA POHLED HUSTŠÍMI?

zahustovac vlasov pred pouzitim

VLASY PŘED APLIKACÍ VLASOVÝCH VLÁKEN (DETAIL)

PO NANESENÍ VLÁKIEN (DETAJL VLASOV)

VLASY PO APLIKACI VLASOVÝCH VLÁKEN (DETAIL)

MUŽI TAKÉ VYZKOUŠELI…

ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ – OPĚT V PŘÍMÉM PŘENOSU

  • Podívej sa, jak jsme zahustili vlasy Robertovi v LIVE vysílání před kamerou.
  • Toto dokáže Nanogen! Žádné triky, žádná fotomontáž!
  • Pokud se ti to líbí, objednej si zahušťovač vlasů ještě dnes!
  • Máš 60 dní na vrácení zboží a celé částky pokud výsledek nesplní tvá očekávání…

Při svém povolání potřebuji, aby byly moje vlasy bezchybné. Silné světla reflektorů mi také mnohdy způsobují nepříjemné prosvítání pokožky zpod vlasů.

Nanogen vlákna zajistí dokonalé překrytí průsvitných a jakýchkoli řídkých míst ve vlasech. Ani silné světlo studiových reflektorů neodhalí můj tajný problém s řídkými vlasy. Skvělý bezkonkurenční výrobek!

Lucie

moderátorka

Řídké vlasy mají zásadní vliv na ztrátu sebevědomí. U mě to nebylo jinak. Při mé práci přicházím každodenně do kontaktu s lidmi. Postavit se před ně a vyprávět vyžaduje dávku sebevědomí.

Nanogen mi pomáhá udržovat toto sebevědomí a já nemusím myslet na to, zda byl můj problém s vlasy někým zpozorován. Děkuji!

Alex

školitel

Co se skrývá v dóze?

Určitě jste už na internetu nebo v regálu lékárny narazili na malé tmavomodré dózy s keratinovými vlákny zahušťovače vlasů se stříbrným proužkem. Je to zahušťovač vlasů Nanogen, který je efektivním a cenově dostupným řešením pro řídké vlasy a prosvítající vlasovou pokožku.

Proč mluvíme o “dóze”? Na rozdíl od většiny kosmetických přípravků, dóza vlasového zahušťovače je ve skutečnosti důležitou funkční součástí celé technologie, nejen vnější obal. O kinetickém proužku se dočteš níže.

s

Jiné značky používají buď běžný keratin, který má jeden elektrostatický náboj nebo umělá vlákna se zcela jinými vlastnostmi. V každém případě narazíte na komplikace.

Zahušťovač dodává vlasům původní tloušťku

Příčinou prosvitající pokožky na hlavě jsou nejenom prořídlé vlasy, ale také to, že stávající vlasy jsou tenčí a slabší než je běžné. Proto k překrytí tohoto nedostatku a k dosáhnutí dojmu hustších vlasů jim stačí navrátit jejich zdravou tloušťku.

Přichytí se kolmo k vlasu

Hlavním cílem kvalitního zahušťovače je, aby keratinová vlákna přilnula na vlas perpendikulárně tj. kolmo, podobně jako jehličí na větvičce stromu. Protože vlákna jsou jako krátké jehličky, je třeba docílit, aby se přitiskly k vlasu v 90 stupňovém úhlu.

Jak jsme uvedli výše, pokud mají dva předměty rozličný náboj, přichytí se k sobě nejjednodušší možnou cestou – přilnou k sobě. V tomto případě by si vlákna kolem vlasu lehla. Takto se sice docílí zhrubnutí vlasu, avšak ne tak jako v případě, kdyby vlákna z vlasu trčela kolmo (jehličí – větvička).

Proč si vybrat Nanogen?

R

Efektivní a rychlá aplikace

R

Dokonale drží ve vlasech během větru, deště, pocení

R

Skutečný a přirozený vzhled hustých vlasů během několika vteřin

R

Ideální na zahuštění řídkých míst ve vlasech či celých ploch

R

100% účinné pro muže a ženy s řídkými vlasy

R

Přírodní keratinová vlákna, stejný stavební materiál lidského vlasu

R

Šetrné vůči vlasové pokožce bez vedlejších účinků

R

O 400% lepší odolnost než kterékoliv jiná vlasová vlákna

R

Dermatologicky testováno, vhodné pro citlivou pokožku

Kinetický proužek na dóze

Patentovaný kinetický proužek zabezpečuje a udržuje optimální náboj vláken uvnitř dózy. Potřásáním dózy při aplikaci se tento efekt ještě umocňuje.

Pro ještě dokonalejší finální vzhled se rovněž doporučuje potřást dózou před samotnou aplikací.

Kontrolka spotřeby

Průhledná kontrolka spotřeby ti umožní lépe odsledovat zbývající zásobu vláken uvnitř. Pomáhá ti tak předejít situaci, že ti nečekaně dojdou právě ve chvíli, kdy je nejvíc potřebuješ!

Díky lepšímu přehledu máš pokaždé dostatek času doobjednat další dříve, než ti zásoba dojde.

TESTOVÁNO DERMATOLOGY

Nanogen pomocí laboratorních zkoušek získal od příslušných regulátorů UK oficiální potvrzení, že všechny Nanogen produkty jsou vhodné pro pacienty, kteří podstupují léčbu vypadávání vlasů.  Všechny Nanogen produkty byly testovány dermatology.

Zahušťovač nepouští barvu ani pod vodou!

Obáváte se co se stane pokud zmoknete zrovna když máte keratinová vlákna Nanogen ve vlasech? Odpověď níže ve videu…

Tvůj košík
0