AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Vypadávání vlasů u mužů – Jaká jsou účinná řešení?

autor: | Srp 13, 2015 | 0 komentářů

vypadávání vlasů u mužů - řešení a léčba

Říká se, že ženy jsou k vypadávání vlasů více náchylné a citlivé. Důvody vypadávání vlasů u mužů se mohou projevovat jinak a řešení také může být častokrát namáhavější. V zásadě jde o velice podobné postupy a dodržování určitých pravidel. Vypadávání vlasů muži neberou na lehkou váhu, přece jen je méně žen, které mají rády pěšinky.

Jak to bývá zvykem a jak často říkáváme, za všemi problémy stojíte jen vy sami. Pokud nastane problém s vlasy, je to proto, že se děje něco uvnitř vás. Mnohým se tato fráze může zdát otřepaná, no jste především tím, co jíte!

Stejně jako ženám, tak i mužům prospívá masáž hlavy. Nejenže tuto pomoc ocení vaše vlasy, ale muži všeobecně masírování vlasů prostě zbožňují! Požádejte svou polovičku o krátkou masáž s tím, že přece jde o vaše zdraví…

Řešení vypadávání vlasů u mužů

Pokud si nevíte rady, vyhledejte lékařskou pomoc. Nejlépe působí mastičky a olejíčky spolu se správně vybranými vlasovými séry, kvalitní šampóny proti vypadávání vlasů, zanedbat byste neměli ani vnitřní péči. Zkuste si vyžádat právě vitamíny na vlasy. Vypadávání vlasů muži rádi nemají, proto by proti tomu měli bojovat všemi možnými zbraněmi.

Transplantace vlasů

Když to už nejde jinak, existují různé typy transplantace vlasů. Jde o nenáročnou operaci prováděnou vysoce školenými profesionály, které můžete najít v Čechách i na Slovensku. Kdysi byla tato možnost až na samém konci řebříčku v řešení problémů s pěšinkou, nicméně doba je stále progresivnější. Metody transplantace vlasů se rovněž stále inovují a v současnosti se nemusíte bát žádných jizev ani vedlejších účinků.

zahušťovač vlasů nanogen

Zahušťovač vlasů

Finančně dostupnější náhradou transplantace vlasů je zahušťovač vlasů jako kosmetické řešení řídkých vlasů vhodné pro muže i pro ženy. Účinek zahušťovače vlasů spočívá v okamžitém zahuštění řídkých vlasů a překrytí prosvítající vlasové pokožky pomocí keratinových vláken, které na vlasy přilnou a vydrží do nejbližšího umytí vlasů šampónem. Tuto formu zahuštění vlasů mnoho lidí upřednostňuje, jelikož okamžitý a přirozený efekt hustých vlasů je v problematice vypadávání vlasů nejvíce žádaný.

NÁŠ TIP PRO ŘÍDKÉ VLASY:

Nejoblíbenější zahušťovač vlasů na světe! • Přirozený výsledek za pár sekund • Odolný vůči větru, dešti a pocení • V 10 přírodních odstínech

Keratinová vlákna jsou naprosto úžasná věc. Nedovedu si už ani představit svůj den bez toho. Skvělá instantní dávka sebevědomí.

Michal (37)

Léčba vypadávání vlasů u mužů

Nevýhodou vypadávání vlasů u mužů je, že o těchto problémech neradi mluví. Netouží po přiznání, že jejich „háro“ už není to, co kdysi. Často jde až o depresivní stavy. Neřešení tohoto problému je však nesprávný přístup. Včasné vyhledání informací a odborné pomoci může významně pomoci při identifikování problému – příčiny vypadávání vlasů a následně podstoupení vhodné léčby a potřebných kroků ještě v počátečním stádiu vypadávání vlasů.

vypadávání vlasů řešení

SLEDUJ VIDEO JAK OBNOVIT ZDRAVÝ RŮST VLASŮ

Způsoby léčby vypadávání vlasů u mužů

Na trhu existuje množství přípravků, které deklarují účinky léčby, je třeba si však pozorně všímat složení a obsažené účinné látky, zároveň dbát na možné vedlejší účinky způsobené pravidelnou aplikací a dlouhodobou léčbou. Současně s Nanogen růstovými faktory existují ještě dva ověřené způsoby léčby vypadávání vlasů, o kterých se dočtete v rubrice způsoby léčby alopecie.

Vypadávání vlasů muži nesou stejně těžko jako ženy, ty jsou v tomto ohledu alespoň „ukecané“ a nebojí se hledat řešení. Proto, milí muži, nejste prvními ani posledními, co se střetnou s tímto druhem problému. Neváhejte a rychle vyhledejte pomoc, dokud je čas! Konec konců, snad budete sami mile překvapeni a zjistíte, že řešení je snadnější, než byste čekali.

 

Studie: A review of the treatment of male pattern hair loss https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/14656566.2020.1721463?journalCode=ieop20

Čti skutečné příběhy mužů, kteří svůj problém s vlasy vyřešili:

U

Alanův příběh s řídkými vlasy

Chci opět vypadat dobře a cítit se víc sebevědomě!

>>

U

Adamův příběh s řídkými vlasy

Chtěl bych mít vlasy jako předtím!

>>

Tvůj košík
0