AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Jak jsem objevila okamžité zahuštění vlasů | Můj příběh

autor: | Srp 13, 2015 | 9 komentáře(ů)

okamzite zahusteni vlasu

Vypadávání vlasů je za každé situace velice choulostivé téma. Zejména pro ty, kterých se to týká. A to je důvod, proč jsem se rozhodla vám napsat své postřehy, a možná pro někoho, kdo právě řeší problém řídkých vlasů, bude následující objev – okamžité zahuštění vlasů – stejně užitečný, jako byl i pro mě.

Před pár týdny jsem překonala syndrom polycystických vaječníků, což mělo za následek viditelnou ztrátu vlasů na mé hlavě. Velmi ráda bych se chtěla s vámi podělit o něco, co mi pomohlo dočasně zlepšit vzhled mých řídkých, vypadaných vlasů a co mi dodalo obrovskou dávku sebevědomí.

Byla to vlastně máma mé kamarádky, která mi první ukázala Nanogen vlákna v malé tmavomodré nádobce. Také má problém s řídkými vlasy, což je nejvíce vidět na její cestičce. Údajně zkoušela mnoho různých způsobů a produktů v posledních letech, toto je však produkt, který přináší výsledky okamžitě, a neustále ho používá.

Okamžité zahuštění vlasů

Viděla, jak mě můj problém položil, a tak mi sama od sebe darovala nádobku s Nanogenem.

Nejdříve jsem se dost zdráhala si něco takového “nasypat na hlavu”, hlavně proto, aby to nevypadalo nepřirozeně a uměle. Nevěděla jsem totiž, co od toho mohu očekávat. Když jsem to však zkusila, vypadalo to opravdu dobře a absolutně přirozeně!

Nanogen okamžité zahuštění řídkých vlasů

Nanogen keratinová vlákna na okamžité zahuštění vlasů

Nanogen vlákna jsou jemná mikroskopická vlákna, která vypadají téměř jako prášek – v tomto případě barevně sladěný s odstínem vašich vlasů. Moje vlasy jsou černé, na výběr je však k dispozici 10 barevných odstínů.

Tato vlákna jsou vyrobena z keratinu. Keratin je protein, ze kterého se skládají naše vlasy, a myslím si, že právě to je ten důvod, proč vypadají Nanogen vlákna ve vlasech tak přirozeně.

Nanogen vlákna na okamžité zahuštění vlasů jsou nabitá elektrostatickým nábojem, díky čemuž se přichytí na vlasy.

Nanogen keratinová vlákna

Elektrostatika ve vlasech je klíčová

V tomto je podle mě klíčový element produktu, protože vlákna přilnou ke každému vlasu zvlášť, což ve skutečnosti dělá vaše vlasy na pohled hustší a pevnější. Vlasy zároveň zůstávají přirozeně pružné a poddajné.

Když se podíváte do zrcadla jako já, zjistíte, že vlasy nesplaskly, ale získaly objem od kořínků. Keratinová vlákna rovněž nenarušují jejich přirozenou linii. Takhle to vidím já.

Proč používat fixátor?

Statický náboj však nemusí ve vlasech vydržet po celý den. Účelem je tedy nanesená vlákna zafixovat, a zabránit tak jejich propadnutí na pokožku hlavy.

Čili na udržení vláken ve vlasech potřebujeme použít Nanogen fixátor. Je to něco jako vlasový sprej určený na zafixování vláken ve vlasech, který je zároveň odolný vůči vodě. Můžete také použít váš oblíbený lak na vlasy. Zkoušela jsem vlákna zafixovat obyčejným vlasovým sprejem, jestli to funguje, ale s fixatorem je to mnohem lepší.

Balení a použití

Nanogen vlákna jsou balena v diskrétní nádobce s aplikačním sítkem, pomocí kterého se nanášejí. Aplikace je velmi jednoduchá. Potřást nádobkou přes vlasy do doby, dokud nedosáhnete požadované úrovně zahuštění. Pak několik dávek fixátoru na dodání voděodolnosti.

Trvanlivost

V mém případě vlákna ve vlasech vydrží bez problémů celé dva dny. Druhý den někdy přidám trochu fixátoru. Myslím, že je to však individuální a u každého jiné. Záleží také na tom, jak moc během dne vlasy namáháte a dotýkáte se jich.

NANOGEN ZAHUŠŤOVAČ A FIXÁTOR OBJEDNÁŠ SNADNO!

Úplně jako skutečné vlasy … geniální

Věřím, že pro někoho z vás budou tyto informace užitečné. Jsem si jistá, že nejsem jediná žena, kterou trápí vypadávání vlasů. Rozhodla jsem se s vámi sdílet tyto mé postřehy a pocity, abyste viděli, jakých obrovských změn můžete docílit během několika sekund, a výsledný efekt je zcela přirozený. Úplně jako skutečné vlasy … geniální …

Okamžité zahuštění vlasů a pocit navráceného sebevědomí

Jako třešnička na dortu je skutečnost, že Nanogen keratinová vlákna na okamžité zahuštění vlasů dokonce přidávají vlasům objem. Nejúžasnější je však pro mě ten pocit navráceného sebevědomí.

Už se tolik nezabývám tím, že se mi někdo dívá na vlasy, protože vím, že vypadají normálně.

Nanogen keratinová vlákna pro okamžité zahuštění vlasů dostanete za 690.00 Kč za 1 měsíční balení a Nanogen fixátor, který vydrží až 2 měsíce, za 450.00 Kč. Jsou zde k dispozici v 10 barevných odstínech, včetně šedivé, které se dají vzájemně dokonce i kombinovat pro dosažení vašeho přirozeného odstínu vlasů. Pro více informací o produktech Nanogen a více informací o vypadávání vlasů navštivte oficiální stránky www.nanogen.cz nebo e-shop.

Skutečné příběhy žen, kterým Nanogen také změnil život:

U

Sandra a její příběh s řídkými vlasy

Hledám způsob, jak vypadat dobře hned a veškerý čas věnovat současným prioritám.

>>

U

Vanda

Ztráta vlasů mě vyděsila. Nejvíce je to vidět na mé pěšince ve vlasech, která je o moc řidší. Musela jsem to řešit.

>>

Tvůj košík
0