AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Příběh | Vypadávání vlasů negativně ovlivňovalo můj život

autor: | Led 25, 2017 | 3 komentáře(ů)

vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů dokáže značně komplikovat život. Pochopila jsem to již v mladém věku protože jsem nikdy nepatřila k ženám, které se mohly pyšnit obzvláště hustou a zdravou hřívou. Moje vlasy byly vždy tak trochu splasknuté, řídké a bez života. V tomto článku se chci s vámi podělit o svou vlastní zkušenost protože tímto způsobem můžu i vám změnit život k lepšímu.

Jistou dobu mě trápilo, že mi vlasy nerostou. Měla jsem stále stejnou délku vlasů a nedokázala jsem je upravit tak, aby držely fazónu. To jsem však netušila, že tento problém bude zcela zanedbatelný s tím, který přijde.

Když jsem měla 20 let, všimla jsem si, že mě vlasů výrazně ubývá. Když jsem se sprchovala, vypadlo mi enormní množství vlasů. Ráno po probuzení jsem běžně našla na polštáři velký chomáč vlasů.

Toto všechno negativním způsobem ovlivňovalo můj život. Věděla jsem, že návštěva lékaře je v mém případě nezbytná.

Jako žena, pro kterou jsou vlasy mimořádně důležité, jsem si nechtěla připustit, že se může stát, že budu mít na pokožce hlavy holá místa.

vypadávání vlasů - kartáč na vlasy

Štítná žláza a vypadávání vlasů

Lékař mi diagnostikoval onemocnění štítné žlázy. Vysvětlil mi, že moje štítná žláza je hyperaktivní a produkuje nadměrné množství hormonu tyroxinu. Kromě vypadávání vlasů se projevily i další příznaky jako úbytek váhy a bušení srdce.

Podstoupila jsem léčbu. O několik měsíců se vypadávání vlasů výrazně omezilo a vlasy se vrátily téměř do normálu. Nechtěla jsem se však smířit s řídkými vlasy a zkoušela jsem nové a nové produkty, které by mě přivedly k hustším a zdravějším vlasům. Začala jsem číst články v časopisech, poradila jsem se s lékařem jak postupovat při léčbě, a zjistili jsme, že jsem nepřijímala dostatečné množství minerálů a vitamínů do těla.

Začala jsem pravidelně užívat zinek a vitaminy skupiny B. Používala jsem nejrůznější přípravky proti vypadávání vlasů a zkoumala, jaký účinek na mě mají jednotlivé přípravky. Věděla jsem, že to bude běh na dlouhé tratě, a že do přípravků budu muset investovat dost peněz. Co bych však neudělala proto, abych měla normální vlasy.

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ PRO ŘÍDKÉ VLASY: ZAHUŠŤOVAČ VLASŮ – KERATINOVÁ VLÁKNA – ZKUS 60 DENNÍ LHŮTU NA VRÁCENÍ PENĚZ!

nanogen zahustovac
Nanogen před a po

Nevěřila bych, že takový přípravek existuje. Už si ani nedovedu představit život bez něj. Okamžitý a přirozený efekt, skvělý pocit!

Sandra (29)

Produkty proti vypadávání vlasů

Začala jsem s bio produkty na vlasy, a nakonec skončila u různých chemických šamponů. Nezůstalo jen u nich, ale vyzkoušela jsem i séra. Velmi mile mě překvapilo vlasové sérum pro ženy od Nanogen. Každý den jsem si ho poctivě aplikovala na pokožku hlavy. Nevynechala jsem snad ani jeden den. Výsledky se neobjevily ani po prvním, ani po druhém použití. Po dvou nebo třech týdnech jsem si však všimla, že vlasy vypadávají méně, ale co mě nejvíce překvapilo, že po třech měsících začaly i růst. Byla jsem zvědavá, jaký průběh to bude mít během dalších týdnů.

Účinky léčby vypadávání vlasů se nedostaví hned!

Myslela jsem si, že výsledky možná nejsou reálné a vidím, co vidět chci, neboť touha po hustších dlouhých vlasech byla u mě opravdu silná. Po dalších týdnech jsem zjistila, že vlasy opravdu rostou a není to jen moje fantazie. Všimlo si toho i mé okolí. Navíc se zlepšila i jejich kvalita. Už nebyly tak mdlé jako před tím. Proto jsem zkusila další produkty od této značky, konkrétně šampon a kondicionér pro ženy. Stejně jako sérum, i tyto přípravky na mě účinkovaly pozitivně. Šampony z drogerie s obsahem parabenů, které vlasy jen zatěžují, u mě už nemají šanci. Zvolila jsem šetrnější cestu pro pokožku mé hlavy.

A co jídelníček?

Nevsadila jsem pouze na jednu kartu a v mém zájmu bylo se postarat o své vlasy i zevnitř. Každý den sním hrst ořechů a mandlí, které obsahují nasycené mastné kyseliny, do jídelníčku jsem přidala ryby a maso, do té doby jsem je jedla jen v omezeném množství. A co je důležité, každý den si alespoň dvě minuty denně krouživými pohyby masíruji pokožku hlavy pro lepší prokrvení a podporu růstu vlasů.

Vypadávání vlasů má zásadní vliv na psychiku

Abych získala dlouhé a zdravé vlasy, musela jsem projít mnoha pokusy a omyly. Nyní se mohu těšit z krásných vlasů a o přípravku a ostatních výrobcích, které mi pomohly, budu ráda informovat své známé, protože vím, jak vypadávání vlasů a jejich špatná kvalita může ovlivnit psychiku ženy.

Přečti si skutečné příběhy jiných žen jak problém s řídkými vlasy vyřešili (foto před a po):

U

Vanda

Ztráta vlasů mě vyděsila. Nejvíce je to vidět na mé pěšince ve vlasech, která je o moc řidší. Musela jsem to řešit.

>>

U

Sandra a její příběh s řídkými vlasy

Hledám způsob, jak vypadat dobře hned a veškerý čas věnovat současným prioritám.

>>

Tvůj košík
0