AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Vanda

věk: 31

Úbytek vlasů jsem začala pozorovat po léčbě chemoterapií.

Můj příběh

Úbytek vlasů jsem začala pozorovat po chemoterapii. Nikdy jsem se moc neobávala svého vzhledu, nicméně ztráta vlasů mě vyděsila. Manžel tvrdí, že nic nezpozoroval, ale já myslím, že ano. Nejvíce to je vidět na mé pěšince ve vlasech, která je viditelně řidší. Musela jsem to řešit.

Moje přání

V mém životě jsem vždy hodně času věnovala dětem, práci a málo sama sobě a svým vlasům. Vždy jsem měla vlasy jemné a snadno se mi lámaly, ale nikdy jsem tomu nevěnovala přílišnou pozornost.

Začala jsem pozorovat změny zejména na pěšince, která se viditelně rozšířila hlavně v přední části. Jako kdybych zestárla o 10 let. Ubralo mi to velkou část sebevědomí. Styděla jsem se jít mezi lidi, na ulici i v práci jsem měla pocit, že mi všichni koukají na moje řídké vlasy. Zkusila jsem prodlužování vlasů, pro mě je však tato metoda nepohodlná.

Co potřebuji?

Zastavit padání vlasů

Na netu jsem našla Nanogen, který mě hodně zaujal. Začala jsem používat Nanogen šampon pro ženy proti vypadávání vlasů. Šampon do hloubky čistí kůži na hlavě, což je nejdůležitější pro zdravý růst vlasů.

Vyživovat a dodat objem

Pokračuji Nanogen kondicionérem pro jemné vlasy k dosažení lepšího objemu bez namáhání vlasů.

Nanogen šampony a kondicionéry jsou fantastické! A tím, že regenerují a hydratují mé obvykle suché vlasy, celkový výsledek jenom zdokonalují.

Zakrýt prosvitající kůži

Používám Nanogen keratinová vlákna k zakrytí řídkých vlasů a řídké pěšinky. Ta proměna je neuvěřitelná! Dále Nanogen fixátor vlasových keratinových vláken, který je voděodolný, což je pro mě pojistka, že nikdo nic nezpozoruje, ani ve špatném počasí.

Moje denní rutina

1. Základní krok

Šampon 7v1 pro ženy

2. Výživa pro vlasy

Kondicionér pro ženy

3. Zakrytí prosvitů kůže

Keratinová vlákna

Alternativy

1. Obnova růstu

Nanogen sérum

2. Hydratace a objem

Hydratační gel

3. Zakrytí prosvitů

Vlákna a fixátor

Výsledky

sandra (28)

“Vlasy mi začaly vypadávat když jsem otěhotněla a po porodu se situace ještě zhoršila.”

Můj život se nyní točí kolem dítěte a na sebe mi moc času nezbývá. Proto hledám způsob, jak vypadat dobře hned a veškerý čas věnovat současným prioritám.

Napiš nám i ty svůj příběh a získej další výhody!

Tvůj Příběh

Napiš nám svůj příběh s vlasy a pomoz i ostatním najít řešení!

14 + 14 =

Tvůj košík
0