AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Sandra

věk: 28

Vlasy mi začaly řídnout v těhotenství a po porodu se to ještě zhoršilo.

Můj příběh

Vlasy mi začaly řídnout v těhotenství a po porodu. Doktor mi řekl, že padání vlasů přestane a vše se vrátí do normálu. Ovšem skutečnost je jiná, ztrácím sebevědomí a přicházejí komplexy. Přátelé říkají, že vypadám ztrhaně. Velmi špatně se to poslouchá!

Přeji si, aby…

Můj život se nyní točí kolem dítěte a na sebe mi moc času nezbývá. Proto hledám způsob, jak vypadat dobře hned a veškerý čas věnovat současným prioritám

Dokud není třeba, chci se vyhnout medikamentům, i když mnoho žen zkouší např. minoxidil. Tyto přípravky stojí za zvážení, ovšem pokud jste těhotná, kojíte nebo máte jakékoliv obavy, je lepší poradit se s lékařem.

Jak na to?

Zastavte padání a zvyšte objem

Jako základ používám Nanogen šampon pro ženy, který čistí a hydratuje pokožku. Vlasům dodává objem hned po prvním použití. Je šetrný vůči oslabeným vlasům, jako jsou ty moje. Dále po každém mytí použiji kondicionér pro ženy, jenž dodává řídkým vlasům pevnost a potřebné živiny. A to bez zbytečného zatěžování či maštění!

Obnovte růst vlasů

Pak jednou denně aplikuji Nanogen sérum, které nechám vstřebat do pokožky a neoplachuji. Je účinné, pomáhá obnovit růst vlasů a narozdíl od minoxidilu nemá vedlejší účinky – nedráždí, je šetrné i vůči citlivé pokožce. Na netu jsem četla, že i minoxidil kombinují s Nanogenem pro snížení vedlejšáků. To dává smysl.

Okamžitě zakryjte nedostatky

Jelikož léčba něco trvá, pro dosažení okamžitého vizuálního výsledku používám Nanogen keratinová vlákna a poté voděodolný fixátor. Nanogen vlákna se připojí k vlasům a vytvářejí dojem, jako bych měla opět zdravé, husté vlasy jako předtím. Po zafixování zůstanou keratinová vlákna ve vlasech dokonale přichycena po celý den i když prší, takže se nemusím ničeho obávat. Výsledek je pokaždé skvělý a okamžitý! Můžete jej vidět na foto níže.

Moje denní rutina

Základní krok

Šampon pro ženy

Výživa pro vlasy

Kondicionér ženy

Obnova růstu

Vlasové sérum

Zakrytí prosvitů kůže

Keratinová vlákna

Alternativy

Více účinků

Šampon 7v1 ženy

Hydratace a objem

Hydratační gel

Regenerace a objem

Root Boost sprej

Zakrytí prosvitů

Vlákna a fixátor

Výsledky

Vanda (31)

“Úbytek vlasů jsem začala pozorovat po léčbě chemoterapií.”

Nikdy jsem se moc neobávala svého vzhledu, nicméně ztráta vlasů mě vyděsila. Manžel tvrdí, že nic nezpozoroval, ale já myslím, že ano. Nejvíce to je vidět na mé pěšince ve vlasech, která je viditelně řidší. Musela jsem to řešit.

Napiš nám i ty svůj příběh a získej další výhody!

Tvůj Příběh

Napiš nám svůj příběh a pomoz i ostatním najít řešení na problém s vlasy!

13 + 6 =

Tvůj košík
0