AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Alan

věk: 29

“Jsem ještě příliš mladý na to, aby mi padaly vlasy…”

Můj příběh

Vlasy mi začaly vypadávat přibližně před rokem, nevěděl jsem co mám dělat. Jsem ještě příliš mladý na to, aby mi padaly vlasy. Potřebuji něco, co padání mých vlasů zastaví, nebo alespoň zpomalí.

Existuje prý několik způsobů, jak zastavit vypadávání vlasů, mnoho lidí používá přípravky jako minoxidil a finasterid, Pro mě by to byl však příliš velký zásah do zdraví a rovněž do peněženky. Také se o tom třeba poradit s lékařem.

Co potřebuji?

Nejdůležitější je pro mě to, aby mi vlasy přestaly vypadávat! Chci opět vypadat dobře a cítit se více sebevědomě, nikoli však zásadně měnit své návyky.

Trápí mě také to, že se mi ve vlasech tvoří místa s prosvitající kůží, moc se za to stydím. Mám pocit, že se mi všichni dívají jenom na vlasy.

Jak na to?

Zastavuji padání vlasů

Chtěl jsem najít účinný způsob, jak se zbavit padání vlasů, ale který zároveň nebude zasahovat do mého způsobu života. A v tomto mi Nanogen maximálně vyhovuje. Každý den používám Nanogen šampon pro muže. Každý den také užívám Magnézium jako doplněk stravy. To je vše!

Účinně zakryji řídká místa

Zpočátku jsem používal Nanogen keratinová vlákna na překrytí zbývajících řidších míst, kde mi prosvítá pokožka hlavy, většinou jenom na zvláštní příležitosti a setkání. Teď už je ale používám každý den, protože je to naprost skvělý vynález. Keratinová vlákna si velmi lehce aplikuji k přední vlasové lince, kde jsou mé vlasy řidší a tak je učiním na pohled hustší. Ten pocit navráceného sebevědomí je pak nepopsatelný!

Moje denní rutina

Zastavení padání vlasů

Šampon a kondicionér 5v1

Zakrytí prosvitů kůže

Keratinová vlákna

Alternativy

Lepší voděodolnost!

Zahušťovač je diskrétní a hlavně voděodolný pokud použiji i Nanogen fixátor. Tím pádem mohu dělat cokoli, jít kamkoliv a nikdo nic nezpozoruje.

Moje aplikace keratinových vláken

1. Nasypu vlákna

Méně znamená více. Aplikuji na řídká místa postupně dokud nedosáhnu žádaného výsledku.

2. Jemně poplácám

Keratinová vlákna na stávajících vlasech přirozeně ulpí a jsou k nerozeznání.

3. Zafixuji

Nanogen fixátor zajistí odolnost vlasových vláken vůči nepřízni počasí a kontaktu s vodou.

4. Hotovo!

V okamžiku jsou vlasy na pohled zdravší a hustší. Je to skvělý pocit!

Výsledky

Adam (39)

“Vlasy jsem postupně ztrácel již několik let, ale nikdy jsem tomu nevěnoval dostatečnou pozornost.”

Před nějakou dobou se to však začalo viditelně zhoršovat a uvědomil jsem si, že to musím zastavit. Chtěl bych mít vlasy jako předtím!

Napiš nám i ty svůj příběh a získej další výhody!

Tvůj Příběh

Tvůj příběh může pomoci i ostatním mužům najít účinná řešení.

13 + 8 =

Tvůj košík
0