AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

ADAM

věk: 39

Byl to trochu šok, když jsem zpozoroval jak mi vlasů začalo zřetelně ubývat. Nemyslel jsem si, že to přijde tak náhle. Chtěl bych mít vlasy jako předtím.

Můj příběh

Tak jako mnoha mužům i mně vlasy vypadávaly postupně několik let. Protože to ze začátku nebylo až tak patrné a byl jsem také dost zaneprázdněn, postupně jsem na to téměř zapomněl.

Posledních 6 měsíců bylo pro mě pracovně dost stresujících a zpozoroval jsem, že některá místa ve vlasech mám už viditelně řidší. A co je horší, všimli si to také moji známí, se kterými jsem se déle neviděl. Tato situace mě přinutila hledat způsob, jak to vyřešit.

Mnoho lidí používá přípravky minoxidil nebo finasterid, které jsou prý velmi účinné. Mohou mít ale nežádoucí účinky, kterým bych se chtěl vyhnout. Určitě se o těchto přípravcích poraďte s lékařem, protože to právě může být cesta, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Co potřebuji?

Zastavit vypadávání vlasů a znovu podpořit jejich zdravý růst. Vím, že to určitý čas potrvá, ale jsem ochoten to zkusit. Za investici to určitě stojí.

Také mě trápí prosvitající kůže na hlavě, nevypadá to dobře a hodně mi to ubralo sebevědomí. Nechci ale čekat několik měsíců až se projeví výsledky léčby. Chtěl bych mít zpátky husté vlasy, nejlépe hned.

Jak na to?

Zastavuji padání a podporuji růst vlasů

Chtěl jsem najít způsob, jak redukovat vypadávání a rovněž podporovat přirozený růst vlasů. Používám Šampon s kondicionérem  5v1 jako předpřípravu mých vlasů před každodenní kúrou. Současně každý den užívám vitamíny na vlasy jako doplněk stravy. Potom pokaždé večer aplikuji Nanogen sérum na podporu růstu vlasů.

Okamžitě zakryji řídká místa

Také jsem začal používat Nanogen keratinová vlákna a voděodolný fixátor, zejména v oblastech temene. Nanogen vlákna se dokonale přichytí na mé stávající vlasy na temeni a vypadám, jako kdybych měl opět husté vlasy, tak jako dávno předtím. Pomocí Nanogen fixátoru drží ve vlasech po celý den tak spolehlivě, že na ně nemusím ani myslet. Dokonce mohu vzít rodinu plavat bez obav, že by na mých vlasech někdo něco zpozoroval.

Moje denní rutina

Základní krok

Šampon a kondicionér 5v1

Obnova růstu

Vlasové sérum

Zakrytí prosvitů kůže

Keratinová vlákna

Alternativy

Základní krok

Šampon pro muže

Ještě hustší dojem

Hydratační gel

Zakrytí prosvitů

Vlákna a fixátor

Výsledky

Alan (29)

“Vlasy mi začaly vypadávat přibližně před rokem. Myslím, že na “plešatění” Jsem ještě příliš mladý”

Potřebuji něco, co padání mých vlasů zastaví, nebo alespoň zpomalí. Chci opět vypadat dobře a cítit se více sebevědomě!

Napiš nám i ty svůj příběh a získej další výhody!

Tvůj Příběh

Tvůj příběh může pomoci i ostatním najít řešení na jejich potíže s vlasy!

14 + 14 =

Tvůj košík
0