AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Proč je Nanogen zahušťovač vlasů jeden z nejlepších

autor: | Srp 15, 2015 | 0 komentářů

zahušťovač vlasů nanogen

Nanogen vlákna jsou předmětem tří patentů. Nádobka je navržena tak, aby díky kinetickému proužku a aplikátoru (sítku) vytvářela o 400 % větší náboj než kterýkoli jiný produkt, a tím nejsilnější možnou vazbu vůči vlasu. Vlákna jsou obalena unikátním povlakem, díky čemuž získávají bipolární náboj, což způsobuje nejlepší a nejdůvěryhodnější efekt zahuštěných vlasů.

Elektrostatika vlasu

Každý Nanogen šampón a kondicionér pro řídké vlasy je navržen tak, aby zanechával na vlasech správný náboj pro optimální uchycení keratinových vláken. Voděodolný fixátor nejenže uzamkne vlákna ve vlasech, zachovává také náboj mezi vlasy a vlákny a vytváří bezkonkurenční voděodolnost – dokonce pod vodou!

Zahušťovač vlasů

Nanogen Hair Research vyvinul komplexní systém doplňkových produktů, které optimalizují výsledky keratinových vláken. Nanogen komplex vytváří a udržuje dokonalé elektrostatické prostředí pro přilnavost vláken. Tato patentovaná technologie v Nanogen vláknech je činí nejlepším vlasovým zahušťovačem dostupným na trhu.

Všechny Nanogen produkty proti vypadávání vlasů kooperují při dosahovaní těchto bezkonkurenčních výsledků s Nanogen vlákny.

zahušťovač vlasů - kinetický proužek

Kinetický proužek na dóze

Nejoblíbenější zahušťovač vlasů na světe! • Přirozený výsledek jenom za pár vteřin • Odolný vůči dešti, větru a pocení • V 10 barevných přírodních odstínech

keraínové vlákna pred a po

Skvělý přípravek – skvělý výsledek, děkuji za dodání, už chápu co znamená navrácené sebevědomí.

Hana (37)

[studie] >> Pigmentovaná vlákna zahušťující vlasy: Maskovací technika pro alopecii u pacientů s epidermolysis bullosa https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4857840/

Tvůj košík
0