AKCIA
Dotazy
+420 234 261 743 | po-pá 9:00 - 18:00

Elektrostatika vlasu

Nanogen vlákna jsou předmětem tří patentů. Nádobka je navržena tak, aby vytvářela o 400 % větší náboj než kterýkoli jiný produkt, a tím nejsilnější možnou vazbu vůči vlasu. Vlákna jsou obalena unikátním povlakem, díky čemuž získávají bipolární náboj, což způsobuje nejlepší a nejdůvěryhodnější efekt zahuštěných vlasů.

Každý Nanogen šampón a kondicionér pro řídké vlasy je navržen tak, aby zanechával na vlasech správný náboj pro optimální uchycení keratinových vlákenVoděodolný fixátor nejenže uzamkne vlákna ve vlasech, zachovává také náboj mezi vlasy a vlákny a vytváří bezkonkurenční voděodolnost – dokonce pod vodou!

Zahušťovač vlasů

Nanogen zahustovac vlasu

Nanogen Hair Research vyvinul komplexní systém doplňkových produktů, které optimalizují výsledky keratinových vláken. Nanogen komplex vytváří a udržuje dokonalé elektrostatické prostředí pro přilnavost vláken. Tato patentovaná technologie v Nanogen vláknech je činí nejlepším vlasovým zahušťovačem dostupným na trhu.

Všechny Nanogen produkty proti vypadávání vlasů kooperují při dosahovaní těchto bezkonkurenčních výsledků s Nanogen vlákny.

Proč je Nanogen Zahušťovač jeden z nejlepších
5 (100%) 3 vote[s]