AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

Aktivní kondicionéry pro řídké vlasy

Aktivní kondicionéry jsou jednou z patentovaných technologií značky Nanogen. Technologie aktivních kondicionérů zabezpečuje účinné a zároveň dostatečně šetrné ošetření řídkých vlasů, bez zbytečného zatížení a bez nechtěných vedlejších účinků. Aktivní kondicionéry jsou evolucí běžného kondicionéru.

Ošetření vlasů šamponem

Mnoho produktů určených na ošetření a léčbu vypadávání vlasů je ve formě šampónu, a právě tato forma má množství výhod. Pro vypadávající vlasy je kvalitní šampón nezbytný, jelikož čistá vlasová pokožka je všeobecně zdravější a poskytuje vhodnější prostředí a základ pro zdravý růst vlasů. Lokálně aktivní složky se doslova zacílí na oblast, která si vyžaduje ošetření. A tak jejich využití může být velice efektivní v zaměření se na žádané oblasti vlasů a pokožky hlavy, navíc nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

Působení kondicionérů

Avšak pro dosáhnutí žádoucího účinku a dodání dostatečného množství všech potřebných živin je potřeba, aby působily ve vlasech po dobu 3 a více minut. Mnohé z těchto produktů jsou příliš dráždivé, než abychom je mohli nechat působit tak dlouhý čas. Také zanechávají podrážděnou pokožku hlavy a pocit suchých vlasů. I přesto, že je necháme působit prodloužený čas, je většina ošetřujících šampónů neúčinných v uvolňování aktivních složek. Základní chemický proces každého čisticího šampónu funguje tak, že povrchově aktivní látky odstraňují komponenty nečistot z pokožky a z vlasů.

Citelnou výjimkou je však použití protizánětlivých aktivních složek a látek proti lupům. Jelikož se všeobecně jedná o malé molekuly aktivní na povrchu, působí účinně i ve formě šampónu. Aktivní složky proti lupům a zánětu v Nanogen šamponu proti vypadávání vlasů jsou přizpůsobeny tak, aby působily právě pod povrchem pokožky. A tak i v krátkém časovém horizontu mezi aplikací a opláchnutím proniknou tam, kde jsou zapotřebí a kde efektivně účinkují.

Využití kondicionérů

V společnosti Nanogen jsme prostřednictvím výzkumů vyvinuli nový druh kondicionérů s názvem Aktivní kondicionéry. Jejich cílem zdokonalit a také nahradit účinky ošetřujícího šampónu. Stejně jako šampón je chemicky neschopen uvolnit většinu aktivních látek, chemický proces kondicionéru přirozeně umožňuje zanechání molekul na místě i po opláchnutí. Aktivní kondicionéry jsou založené na fungování a sladění vlastní, přirozené chemie.

 

Aktivní kondicionéry jsou evolucí běžného kondicionéru v několika klíčových aspektech.

Většina běžných kondicionérů pokryje a obalí vlasy vrstvou nabitých polymerů – často silikonem. To vytváří náboj, který způsobuje, že na některé vlasy se keratinová vlákna pro zahuštění řídkých vlasů nenavážou dostatečně spolehlivě a pevně. Patentovaná kombinace amfoterních látek a bipolárních aminokyselin nejenže vlasy důkladně upraví, ale vytvoří také dokonalý náboj pro navázání Nanogen keratinových vláken na vlasy.

Dalším přínosem tohoto komplexu jsou hluboko pronikající aktivní látky, které neobalují vlasy, ale pronikají hluboce do vlasů a zvyšují jejich objem, pevnost a lesk. Nejenže jde o dlouhodobý efekt, ale vlasy nejsou zatíženy a dosáhnou přirozeného objemu bez maštění. Nezatěžující receptura umožňuje použití Nanogen kondicionéru pro jemné vlasy každý den bez toho, aby vlasy byly obaleny, zatíženy a mastné. Další výhoda těchto kondicionérů je, že neblokují, a tedy ani nebrání účinnosti jakéhokoli jiného ošetření vlasů. Proto ostatní ošetřující a léčebné přípravky také pronikají a působí tak účinně, jak je jen možné.

Účinnost aktivních kondicionérů

Aktivní kondicionéry jsou účinnější v dodávání aktivních látek než jakýkoli ošetřující šampón. A tak mohou být používány méně často, přičemž poskytnou vlasům a pokožce hlavy stále více aktivních složek proti vypadávání vlasů. Na rozdíl od ostatních ošetřujících šampónů, Aktivní kondicionéry nevysušují vlasy ani při několika minutovém působení.

Kondicionéry vyživují vlasy mnohem déle než jen v čase, který je necháme působit. A proto Nanogen Aktivní kondicionéry mohou působit na vlasech mnohem déle než 3 minuty. To umožňuje hloubkové proniknutí aktivních složek proti vypadávání vlasů bez vysoušení či podráždění a bez vedlejších účinků.

Tvůj košík
0