AKCE
vyhody
775 481 197 | Prac.dny 9:00 - 18:00

PROČ NANOGEN ŠAMPON – Zdraví vlasové pokožky

K tomu, abychom předešli nadměrnému vypadávání vlasů, je nezbytné udržovat vlasovou pokožku zdravou a čistou. Málokdo si uvědomuje, že zdravá pokožka hlavy znamená zdravý růst vlasů. Za tímto účelem jsme vyvinuli Nanogen šampony pro muže a pro ženy, které svým keratolytickým složením hloubkově čistí vlasovou pokožku a udržují na ní čisté a zdravé prostředí, vhodné pro zdravý růst vlasů. Díky kyselině salicylová jsou šampony Nanogen určeny také pro pokožku náchylnou k tvorbě lupů. Kyselina salicylová jako hloubkový čistič a anti-lupinová složka pomáhá předcházet tvorbě lupů tím, že odstraňuje z pokožky nečistoty, šupinky a jiné faktory, které negativně ovlivňují zdraví vlasové pokožky.

šampon pro ženy nanogen

Představujeme vám unikátní typ šamponu proti vypadávání vlasů PRO ŽENY s okamžitým viditelným zahuštujícím účinkem. Obsahuje průlomové růstové faktory a peptidy podporující růst a objem vlasů. Příjemně osvěžuje vlasovou pokožku.

šampon 7v1 pro ženy nanogen

NOVINKA 2019 šampon 7v1 pro ženy díky unikátnímu vlasovému růstovému faktoru (VEGF) aktivně posiluje vlasy a zároveň udržovuje zdravou pokožku na hlavě. Obsažené prvky zlepšují kondici a hydrataci jemných vlasů bez zbytečného zatížení.

šampon pro muže nanogen

Šampon proti vypadávání vlasů PRO MUŽE s okamžitým viditelným zahuštujícím účinkem. Obsahuje průlomové růstové faktory a aminokyseliny podporující růst a objem vlasů. Příjemně osvěžuje vlasovou pokožku.

šampon a kondicionér 5v1 pro muže nanogen

Hloubkové čištění, prevence před vnějšími vlivy, vyživování, hydratace a posílení jsou důležitými faktory kvalitní péče o vlasy. Tyto vyžadují čas, úsilí a důslednost. Řešení je v jedné tubě: Nanogen šampon a kondicionér 5v1 pro muže.

Tvůj košík
0